Autoservis Cottacars

Půjčovna aut Praha

Půjčovna aut Cottacars Praha zajišťuje pronájem aut pro osobní i podnikatelské důvody. Pronájem auta z naší autopůjčovny je zárukou spolehlivosti vozu, čistoty interiéru i karoserie. Půjčení auta zahrnuje plný servis vozu - autopůjčovna (Praha 10 - provozovna) garantuje případně opravy a mobilitu auta. Pronájem je možný jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem aut.

Nezávazná poptávka pronájmu auta ►

Ve vozovém parku naše půjčovna aut má k pronájmu několik vozů Škoda SuperB 2. generace, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány. Pronájem aut škoda je u našich zákazníků velmi oblíbený zejména pro většinou již známé ovládací a manévrovací prvky vozu a také pro reprezentativní vzhled. Vyzkoušejte i Vy u nás pronájem auta! Praha - Štěrboholy je sídlem naší autopůjčovny.

Pronájem auta snadno a pohodlně

Autopůjčovna Cottacars věří, že na prvním místě, nejenom pokud se jedná o půjčení auta, má být vždy zákazník, jeho spokojenost a bezpečnost - tomu má naše půjčovna vozidel i přizpůsobeny své služby:

Počet dní Cena za půjčení (den)
1-7 dní 750,-/den vč. DPH
8+ 699,-/den vč. DPH

Dlouhodobý pronájem aut

Poskytujeme i dlouhodobý pronájem vozů, který uvítáte jak při obchodní cestě, dovolené či jako pronájem vozů taxi. Dlouhodobý pronájem aut má výhody jak v delších termínech za platby zapůjčení, tak i půjčení auta tak vychází o to více levně. Autopůjčovna Praha Cottacars nabízí oproti dennímu zapůjčení slevu 22%.

Dlouhodobý pronájem automobilů nese stejnou kvalitu služeb a perfektního stavu aut, jako krátkodobý. Zprostředkujeme jen pronájem vozu, který je na svou cestu připraven na 100%. Pokud nás tedy chcete využít jako půjčovnu vozů taxi, nemusíte mít obavy o snižování kondice stavu auta.

Výhodný dlouhodobý pronájem vozů:

Počet dní Cena za pronájem
1 měsíc 15 000,- bez DPH


Rádi by jste si u nás objednali krátkodobý či dlouhodobý pronájem auta? Není nic jednoduššího než nám zaslat nezávaznou poptávku na zapůjčení vozidla. Nejpozději do dalšího dne se Vám ozveme s naší nejvýhodnější nabídkou (s ohledem na probíhající akce či slevy).

Nezávazná poptávka pronájmu auta


* povinná pole